У Запоріжжі активісти планують контролювати нову місцеву владу

27 листопада 2015
article321.jpg

26 листопада ГО «Запорізька правозахисна група» оголосила про початок кампанії з моніторингу діяльності обраних місцевих рад та мерів міст в Запорізькій області. До якої вже приєднались благодійний фонд «Оберіг», Запорізька правозахисна ліга «Універсал», громадські активісти та журналісти. 

 

- Зараз головними завданнями для нас є моніторинг діяльності місцевої влади, аналіз виконання їх обіцянок та контроль за використанням коштів місцевих бюджетів. Тільки об’єднавши зусилля громадськості та журналістів, ми зможемо зробити нову місцеву владу відкритою та прозорою, - відмічає керівник організації Сергій Пащуков.

 

В організації впевнені, що до мережі в найближчий час долучяться активні громадяни та журналісти в усіх містах районного та обласного значення регіону.

 

Метою проекту «Голосуй чесно – обирай гідних!», що здійснюється ГО «Запорізька правозахисна група» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння проведенню справедливих, прозорих та демократичних місцевих виборів 2015 року в Запорізькій області для подальшої демократизації суспільства.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей