У Сєверодонецьку громадськість об’єдналась для спостереження за другим туром виборів мера

4 листопада 2015

03 листопада у м. Сєверодонецьк відбувся прес-клуб на тему «Протидія порушенням та фальсифікаціям під час другого туру виборів у Сєверодонецьку». Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги». Учасниками заходу стали журналісти, представники громадських організацій та політичних партій, члени виборчих комісій.

 

Під час заходу учасники обговорили головні порушення, які були зафіксовані спостерігачами 25 жовтня, виробили спільні кроки для протидії спробам зриву виборів та проведення спільного моніторингу за перебігом голосування та підрахунком голосів у Сєверодонецьку під час другого туру виборів міського голови.


«Під час другого туру виборів мера Сєверодонецька наша організація разом з громадськими активістами планує проводити спостереження за перебігом голосування та під час підрахунку голосів, про порушення виборчого законодавства ми будемо оперативно інформувати ЗМІ та міжнародних спостерігачів», - відмітив керівник організації Суспільна служба правової допомоги Максим Данильченко.


Нагадаємо, що за ініціативи ГО «Суспільна служба правової допомоги» працює «гаряча» лінія для виборців, завдяки якій можна повідомити про порушення виборчого законодавства або отримати консультацію, телефон «гарячої» лінії - +380 (98) 719 76 04.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей