В ОВК №116 у м. Стаханов сепаратисти викрали усю робочу документацію

22 травня 2014

21 травня 2014 року сепаратисти у складі 20 осіб прийшли до приміщення ОВК №116 (м. Стаханов) і викрали усю робочу документацію виборчої комісії.


 

 

Про даний факт повідомила секретар ОВК №116 Коротких Людмила. «Десь між 12 і 13 годиною дня прийшли близько 20 осіб і забрали нашу усю робочу документацію. Вони були без зброї та поводили себе досить спокійно, без агресії і погроз в адресу членів ОВК. Після цього вони покинули приміщення. На завтра ми плануємо приймати рішення щодо доцільності подальшої роботи нашої ОВК», — розповідає Людмила Коротких. Крім того, як вже повідомлялося, 21 травня 2014 року сепаратисти заблокували роботу ОВК №107 і ОВК №112.
 

За коментарями звертайтесь:
Олексій Кормілецький,
координатор спостереження ОПОРИ у Луганській області

Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

 

Громадська мережа ОПОРА

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей