Луганщина: сепаратисти блокують роботу ОВК №107 у Алчевську і погрожують голові комісії

22 травня 2014

Про це повідомляє голова ОВК №107 Олександр Окулов. За його словами серед сепаратистів було як мінімум 4 депутати Алчевської міської ради.

 

 

Це Олександр Бебешко, Микола Бойко, Владислав Дейнего і Павло Салахудинов. Основною вимогою сепаратистів було припинення роботи ОВК №107. Крім того сепаратисти вручили постанову так званої «Об’єднаної армії південного сходу» з вимогою припинити усі заходи підготовки до виборів Президента України і розформувати ДВК.

 

На даний момент Олександр Окулов щодо даного інциденту подав позов до Алчевської міської прокуратури. Крім того шанси на проведення виборів в Алчевську він оцінює як «нульові».

 

За коментарями звертайтесь:
Олексій Кормілецький,
координатор спостереження ОПОРИ у Луганській області.Довідково:
Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з березня, ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за позачерговими виборами Президента України, а також за проміжними парламентськими (83 округ) та позачерговими місцевими виборами. Організація співпрацює з 175 довготерміновими спостерігачами, які стежать за перебігом кампанії у всіх регіонах країни. У день голосування, 25 травня, до них долучаться ще 3000 активістів для здійснення швидкого статистичного підрахунку голосів.

 

Источник: ОПОРА

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей