Луганщина: робота ОВК № 112 на межі зриву

20 жовтня 2014
article271.jpg

ОВК № 112 з центром в місті Рубіжне вже тиждень не може прийняти необхідні для подальшої роботи рішення. Останнє засідання, на якому були присутні 16 членів комісії, відбулося 17 жовтня о 15.00, але, як і на попередніх засіданнях, на ньому не було прийнято жодного рішення через небажання сімох членів комісії голосувати за будь-які постанови порядку денного.

 

Сьогодні стало відомо, що 17 жовтня 2014 р. голова ОВК № 112 Сергій Хортів звернувся до прокуратури та СБУ з проханням втрутитись та допомогти відновити роботу комісії.

 

«Комісія не працює вже більше тижня. Сім із шістнадцяти членів ОВК відмовляються голосувати за будь-які постанови, що ускладнює процес підготовки до дня голосування та може призвести до їх зриву в нашому окрузі. Ми подали відповідну заяву до Прокуратури та СБУ через відмову сімох членів ОВК виконувати покладені на них законом обов’язки. В свою чергу, інші девять членів ОВК відповідально виконують свою частину роботи з організації складу ДВК та загалом виконують всі необхідні заходи для проведення виборів в 112 окрузі», - так прокоментував ситуацію голова окружної комісії Хортів C. І.

 

Інші члени комісії, що відмовляються голосувати за будь-які постанови на засіданнях мотивують це тим, що голова ОВК № 112 публічно не прийняв присягу.

 

«Я відмовляюся голосувати через те, що голова комісії відмовився приймати присягу на попередньому засіданні, а відповідно до ст.37 п. 8 закону України «Про вибори народних депутатів України», така особа не має права приймати участі в засіданнях та голосувати. У нас є 7 свідків, серед присутніх на минулому засіданні журналістів та довірених осіб та є відповідний аудіозапис, які можуть довести, що голова не приймав присяги, але як нам стало відомо, пізніше, в документах з’явився підпис голови про те, що він нібито прийняв присягу», - заявив Дикий Любомир Павлович.

 

Як стало відомо представникам ОПОРИ, відмовляються голосувати за постанови ті члени комісії, що представляють наступні політичні партії: «Народно-трудовий союз України», Партія «Зелені», Радикальна партія Олега Ляшка, Партія Зелених України, партія «СОБОР», Україна Майбутнього та фракція що зареєстрована у Верховній Раді України «Свобода».

 

Детальніше:
Олексій Кормілецький, координатор громадського спостереження за виборами до Верховної Ради України 2014 в Луганській обл.
тел.: +380502752808

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей