За лекцію з кандидатом від Опозиційного блоку обіцяють матеріальну винагороду

20 жовтня 2014

У Северодонецьку представники кандидата у депутати від партії «Опозиційний блок» по ВО № 107 Євгена Бакуліна запрошують виборців на просвітницьку лекцію з кандидатом у депутати та обіцяють за це матеріальну винагороду.

 

Громадські спостерігачі ОПОРИ зафіксували, що в м. Северодонецьк зявились оголошення, в яких волонтерська організація обіцяє 200 грн за годину витраченого часу виборців та запрошують дзвонити за телефоном 066 296 22 64, щоб дізнатись більш детальну інформацію.

 

Але ж в розмові з особами, що представилися представниками кандидата Є. Бакуліна виявилося, що фактично виборець отримує 200 грн за участь у лекції, а ще 200 грн йому обіцяють надати, якщо Він прийде на виборчу дільницю та проголосує 26 жовтня. У той же час від виборця не вимагали демонструвати те, як Він проголосував, однак важливо, щоб Він прийшов на виборчу дільницю та взяв участь у голосуванні». У той же час представник кандидата Є. Бакуліна у розмові з виборцем розповідала про те, що важливо щоб переміг представник Донбасу, а не якийсь представник Західної України, рекомендувала підтримати «своїх» (в аудіозаписі).

 

Набір виборців на лекції здійснюється мережево, на базі виборчих дільниць згідно певного графіку. Зараз триває запис осіб на такі лекції та вже відбуваються такі зустрічі. Записатись на лекцію можна за тел. 066 296 22 64 чи іншими телефонами мережевих координаторів, які розповсюджуються у зоні їх відповідальності.

 

Громадянська Мережа ОПОРА нагадує політичним партіям та кандидатам про кримінальну відповідальність за прямий підкуп виборців. Окрім того, згідно поправок до Кримінального кодексу України від 14 жовтня, відповідальність нестимуть і виборці, які продали свій голос. Їх будуть штрафувати на суму від 3 100 до 5 400 грн.

 

ОПОРА закликає громадян, які стали свідками спроб підкупу, повідомляти про це в органи внутрішніх справ, а також на "гарячу лінію" ОПОРИ за тел. 044 221 44 06

 

 Джерело

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей