Позачергові вибори Президента України: агітаційна активність

22 травня 2014
article147.jpg

Підходить до свого логічного кінця позачергові вибори Президента України, які були призначені Верховною Радою України після відомих подій на Майдані. Одразу всім стало зрозуміло що ці вибору будуть проходити незвичайно, поспішно та непередбачувано. І це звісно повинно відобразися на методах агітації кандидатів. Тому за кілька днів до дня голосування  аналізуємо найпопулярніші методи реклами та агітації кандидатів.

 

 

Як стало відомо ще на початку кампанії Ю. Тимошенко заявила що не буде використовувати зовнішню рекламу будь то білборди, плакати або листівки. Штаб Ю. Тимошенко стримав своє слово. Не було зафіксовано жодного матеріалу зовнішньої реклами кандидата в Луганській області. На противагу цьому Ю. Тимошенко активно використовувала медіа ресурс: статті в друкованій пресі, Інтернет-виданнях та сюжети на телебаченні.
 

Інший кандидат на посаду президента - П. Порошенко взагалі проігнорував Луганську область. Один сюжет на телебаченні та кілька статей в регіональних ЗМІ по результатам візиту Луганська П. Порошенко. Жодної іншої активності не зафіксовано.
 

На побоялися витрачати кошти на зовнішню рекламу С. Тігіпко та М. Добкін які завішали білбордами зі своїм обличчям майже всю область. Дещо меншьшою кількістю білбордів відзначились Р. Кузьмін та В. Коновалюк. І це всі кандидати з тих 18 що не зняли свою кандидатуру які використовували зовнішню рекламу у цій виборчій кампанії в Луганській області. 
 

Всі інші кандидати у президенті обмежились максимум двома невеликими статтями в місцевій друкованій пресі майже за два місяці кампанії. З іншого боку досить активну медіа кампанію веде С. Тігіпко в місцевому порталі «СхідІнфо».
 

Серед інших методів агітації жодного факту активності щодо розповсюдження агітаційних листівок, партійних або інших газет, агітаторів в палатках та агітаторів кампанії «від двері до двері» не зафіксовано. Виключенням залишається спроба штабу А. Гриценко проводити агітаціяю в палатках ще на почтаку кампанії закінчилася невдачею - агітатора побили невідомі особи та розтрощіли агітаційну палатку.

 

Відвідали Луганську область А. Гриценко, М. Добкін, О. Ляшко, П. Порошенко, Ю. Тимошенко, С. Тігіпко та Н. Королевська і О. Царьов які знялли свої кандидатури.
 

    

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей