ЦВК зареєструвала ще 16 кандидатів. 5 з них – діючі нардепи

10 вересня 2014
article240.jpg

 Центральна виборча комісія зареєструвала ще 16 кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах 26 жовтня.

 

На засіданні в понеділок ЦВК зареєструвала кандидатами, зокрема, п'ять діючих народних депутатів, які балотуються в мажоритарних округах як безпартійні самовисуванці, пише "Інтерфакс-Україна".

 

Так, в окрузі N20 (Волинська область) зареєстрований Сергій Мартинюк – асновник агропромислової групи «Пан Курчак, в 2012 році пройшов в парламент як самовисуванець по тому ж 20 округу на Волині.

 

N67 (Житомирська область) - Віктор Развадовський - народний депутат трьох скликань. В 2012 році пройшов по 67 округу в парламент і приєднався до фракції «регіоналів».

 

N 98 (Київська область) - Сергій Міщенко - народний депутат трьох скликань. Двічи обирався від блоку Юлії Тимошенко. В 2012 році не потрапивши на прохідне місце в списку, залишив «Батьківщину» і пройшов в парламент як мажоритарник по тому ж 98 округу.

 

N188 (Хмельницька область) - Сергій Лабазюк - генеральний директор, ТОВ "Група компаній "ВІТАГРО». В 2012 році пройшов в парламент по 188 округу,
член Народної Партії, входить в так звану депутатську групу Єремєєва.

 

N207 (Чернігівська область) - Ігор Рибаков – народний депутат трьох скликань. В 2007 році пройшов до парламенту за списком БЮТ, однак через рік вийшов з коаліції, таким чином ставши однією з перших «тушок». В 2010 році створив депутатську фракцію «Реформи заради майбутнього», яка голосувала в унісон з підконтрольною Януковичу більшістю. В 2012 році в парламент пройшов самовисуванцем по одномандатному округу №207 в Чернігівській області.

 

Таким чином, станом на вівторок зареєстрований 41 кандидат в народні депутати.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей