Громадськість та кандидати обговорили прозорість виборчої кампанії та підготовку до виборів на Луганщині

24 жовтня 2014

24 жовтня у Сєверодонецьку відбувся медіа-клуб «Протидія фальсифікаціям та організаційна підготовка до дня голосування". У заході взяли участь представники громадських рухів ЧЕСНО, ОПОРА, члени окружних та дільничних комісій, кандидати в народні депутати України.

 

Учасники обговорили питання організації виборчого процесу на Луганщині, факти підкупу голосів та можливі схеми фальсифікації виборів.

Координатор руху ЧЕСНО Максим Міхальков презентував результати дослідження відкритості кандидатів та своєрідний рейтинг прозорості кандидатів кладений громадськими активістами, хто з них підписав меморандум з громадським рухом, оприлюднив свої декларації та автобіографії, нагадав про кандидатів, які голосували за «диктаторські» закони 16 січня.

 

 

«За результатами нашої роботи, з рухом ЧЕСНО 16 кандидатів в депутати підписали меморандуми про співпрацю, більшість з них вчасно оприлюднили автобіографії та декларації. Щодо партій то найбільш відкритими до діалогу та прозорими в своїй діяльності виявились партії: «Блок Петра Порошенка», «Громадянська позиція», «Самопоміч» та «Сила людей», які вчасно оприлюднили дані про своїх кандидатів та часткові джерела фінансування».

Наприкінці заходу учасники домовились про спільну співпрацю в день голосування 26 жовтня та підписали меморандум «За чесні вибори на Луганщині».

«Вважаємо, що об’єднання громадськості, незалежних кандидатів та ЗМІ в день виборів, допоможіть ефективно протидіяти фальсифікаціям, підкупу голосів та не допустити обрання корупціонерів та сепаратистів до нового парламенту», - зазначив координатор ГМ ОПОРА О. Кормілецький.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей