Громадські активісти підбили підсумки місцевих виборів на Донбасі

23 листопада 2015
article320.jpg

20 листопада відбулась прес-конференція присвячена результатам інформаційної кампанії «Обирай свідомо» на Донеччині, організаторами якої були ГО «Ліга жінок-виборців», ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та ГО «Центр правових технологій».  

В рамках інформаційної кампанії активісти провели інформаційну кампанію сере виборців Краматорська, Слов’янська, Красноармійська, надавали консультації виборцям за допомоги гарячої лінії, організували дебати серед кандидатів депутати та мери Краматорська в прямому ефірі Громадського ТБ Донбасу.


В дебатах прийняли участь представники Молодіжної партії, Сильної України, ВО «Батьківщина», БПП «Солідарність», «Наш край» та кандидати - самовисуванці. Під час дебатів учасники представили свої плани по розвитку міста, обговорили питання захисту прав мешканців та відновлення інфраструктури Донбасу, представили свої програмні засади та біографії.


В рамках інформаційної кампанії було розміщено 10 біл-бордів та 10 сіті-лайтів в Слов’янську, Красноармійську та Добропіллі, розповсюджувались пам’ятки для виборців у Краматорську та Слов’янську, було надано близько 80 консультацій виборцям з питань нового законодавства за допомоги гарячої лінії.


Інформаційна кампанія «Обирай свідомо» реалізується Правозахисним центром «Ліга жінок-виборців» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей