У Запоріжжі громадян закликають голосувати чесно

22 жовтня 2015

ГО «Запорізька правозахисна група» протягом вересня-жовтня проводить інформаційну кампанію серед мешканців Запорізької області «Голосуй чесно - обирай гідних!». В рамках кампанії активісти розповсюджують інформаційні матеріали серед виборців, надають консультації з питань нового виборчого законодавства, закликають прийти на вибори за допомоги зовнішньої рекламної кампанії, так активістами було розміщено 20 біл-бордів та сіті-лайтів в 5 містах Запорізької області.

 

 - Наша мета проінформувати виборців щодо необхідності перевірки себе в списках виборців, нових виборчих процедур в день голосування, компетенцій органів місцевої влади та механізмів захисту своїх виборчих прав у разі їх порушення, - відмічає керівник організації Сергій Пащуков.

 

В організації впевнені, що більша освіченість та усвідомлення демократичних принципів виборцями буде спонукати їх до самостійного вивчення програм всіх кандидатів та як результат буде сприяти більш усвідомленому вибору.

 

Метою проекту «Голосуй чесно – обирай гідних!», що здійснюється ГО «Запорізька правозахисна група» за підтримки Програмної ініціативи «Громадські ініціативи нової України» Міжнародного фонду «Відродження» є сприяння проведенню справедливих, прозорих та демократичних місцевих виборів 2015 року в Запорізькій області для подальшої демократизації суспільства.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей