На Луганщині обговорили питання безпеки виборців та готовність політичних сил до голосування

19 жовтня 2015

 16 жовтня у м. Сєверодонецьк відбувся прес-клуб на тему «Вибори на Донбасі: безпека виборців та організація голосування в умовах АТО». Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги». Учасниками заходу стали журналісти, представники громадських організацій та політичних партій, члени виборчих комісій.

 

Під час заходу учасники обговорили питання безпеки виборців під час голосування, випадки порушень учасниками виборчого процесу умов проведення передвиборчої агітації, факти підкупу та застосування адміністративного ресурсу під час кампанії, які були зафіксовані активістами кампанії.


«Прозорі та чесні вибори сьогодні є дуже важливими для Луганщини та України. Влада та правоохоронні органи повинні забезпечити їх максимальну безпеку та захистити право виборців обирати місцеву владу», - відмітив керівник організації ССПД Максим Данильченко.


За результатами заходу учасники домовились координувати свої дії з метою протидії порушенням та спробам фальсифікації виборів на Луганщині в день голосування.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей