На Луганщині громадськість обговорила проблеми прозорості фінансування виборчих кампаній

21 жовтня 2015

 20 жовтня в рамках інформаційної кампанії "Твій голос буде почуто" у місті Кремінна пройшов медіа-клуб "Прозорість виборчої кампанії на Луганщині: аналіз проблем та порушень". В заході взяли участь представники засобів масової інформації, громадські активісти, кандидати в депутати, що балотуються в Кремінському районі.

 

Учасники обговорили проблеми прозорості фінансування політичних партій та кандидатів, результати досліджень громадської думки щодо фаворитів виборів на Луганщині, головні порушення, які були зафіксовані громадськими активістами протягом кампанії.


«Прозорість фінансування виборчих кампаній є важливим елементом чесних виборів, завдяки якому виборці можуть дізнатись про джерела надходження коштів кандидатів, їх статки та можливі корупційні ризики, які можуть виникнути у разі їх обрання. Тому громадськість має контролювати та максимально інформувати виборців про кандидатів та їх спонсорів», - зазначив координатор кампанії "Твій голос буде почуто" Максим Міхальков.


Громадська ініціатива "Твій голос буде почуто" реалізується ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей