На Донеччині виборців закликають свідомо обирати місцеву владу

20 жовтня 2015

Волонтери ГО «Ліга жінок-виборців» та ГО «Центр правових технологій» проводять інформаційно-просвітницьку кампанію «Обирай свідомо» серед жителів Донецької області. 

 

В рамках просвітницької кампанії активісти організації розповідають місцевим жителям про процедуру голосування, перевірки списків виборців, захист таємниці голосування, а також запобіганні тиску на виборців і підкупу голосів. За цей час волонтери вже встигли провести понад 100 зустрічей в містах та селищах Донеччини.
В рамках кампанії активісти розмітили більше 20 біл-бордів та сіті-лайтів із закликами прийти на вибори та зробити свій вибір свідомо.


«Інформування виборців щодо їхніх прав під час виборів є однією з важливих передумов проведення демократичних виборів, впевнена, що завдяки компанії ми зможемо підвищити правову свідомість громадян і провести чесні вибори в Донецькій області», - зазначила керівник кампанії Дар’я Левчук.


Інформаційна кампанія «Обирай свідомо» реалізується Правозахисним центром «Ліга жінок-виборців» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей