«Муніципальна варта»: онлайн інструмент контролю депутатів та мерів міст на Луганщині

20 листопада 2015
article319.jpg

20 листопада ГО «Суспільна служба правової допомоги» запустила роботу онлайн платформи «Муніципальна варта», яка наддасть можливість кожному мешканцю Луганщини отримати інформацію про депутатів районних та більшості міських рад, подати офіційний запит, оцінити діяльність депутатів своєї ради, поставивши оцінку чи залишивши відгук. 

 

Активісти планують проводити моніторинг діяльності новообраних депутатів та міських голів у 5 «пілотних» містах Луганщини – Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську, Старобільську та Сватове, слідкувати за виконанням їх передвиборчих обіцянок, відкритістю роботи місцевих рад та роботою на округах.


«Муніципальна варта» це комунікаційний майданчик між виборцями та місцевою владою, який дозволить ефективно вирішувати місцеві проблеми, публічно обговорювати вважливі для громад рішення, налагодити співпрацю місцевих депутатів та громадських активістів», - відмічає керівник ГО «Суспільна служба правової допомоги» Максим Данильченко.


«Муніципальна варта» запрошує активних громадян та громадських активістів до співпраці. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням та обрати один з запропонованих варіантів співробітництва.


Громадська ініціатива «Муніципальна варта» реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей