Посібник спостерігача став доступним кожному: завантажуйте мобільний додаток для Android

18 травня 2014

За допомогою команди молодих розробників Дениса Резніка та Катерини Пилипенко Громадянська мережа ОПОРА втілила давній задум і зробила процес моніторингу виборів зручним і доступним. 

 

Відтепер кожен власник мобільного пристрою (смартфону, планшету, смартбуку чи нетбуку на операційній системі Аndroid), після завантаження мобільного додатку, матиме зручний інструмент кваліфікованого спостергічага та активного виборця. Мобільний додаток «Вибори - посібник спостерігача» містить низку необхідних для кожного офіційного спостерігача, небайдужого виборця або ж члена виборчої комісії документів:

 

Закон «Про вибори Президента України»;

 

Загальні інструкції для спостерігачів;

 

Типові бланки скарг і заяв про протиправні дії і бездіяльність відповідних органів, про адміністративні і кримінальні правопорушення.

 

Найближчим часом очікується випуск аналогічного мобільного додатку для власників пристроїв Apple на базі операційної системи iOS.

 

Завантажуйте мобільний додаток «Вибори - посібник спостерігача»: на сайті або через онлайн-мережу додатків «Android Play Store» у вашому пристрої.

 

ОПОРА висловлює подяку команді розробників-волонтерів Денису Резніку та Катерині Пилипенко за надану можливість тисячам спостерігачів і небайдужих виборців мати завжди з собою інструмент для захисту чесних і демократичних виборів. 

 

Джерело: Громадська мережа ОПОРА

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Повідомити про порушення на виборах

Стати волонтером на виборах

Горячая линия для избирателей